Co kupić na rocznicę ślubu, czyli zagadka, którą muszą samodzielnie rozwikłać kochający mężowie

bielizna„Rocznica ślubu to ważne wydarzenie w życiu rodzinnym. Dlatego też lepiej o niej nie zapominać, bo można podpaść i to bardzo swojej małżonce. Kobiety traktują takie okazje bardzo poważnie i oczekują, że mąż podaruje im z tej okazji coś wyjątkowego, niebanalnego, czym będą się mogły pochwalić przed koleżankami.

Co kupić na rocznicę ślubu?

Co kupić na rocznicę ślubu? Niezawodnym i zawsze trafionym prezentem będą kwiaty. Czerwone róże czy żółte tulipany to kwiaty, które podobają się każdej kobiecie. Trudno znaleźć taka, na której pięknie przystrojony bukiet nie zrobiłby wrażenia. Równie uniwersalnym podarunkiem jest biżuteria. Kolczyki, naszyjniki, bransoletki czy pierścionki to asortyment, dla którego każda z pań traci głowę. Trudno się w nich nie zakochać i nie ulec ich wdziękowi. Na rocznicę można również kupić żonie ekskluzywne perfumy, o ile zna się jej ulubiony zapach. Jeśli popełni się błąd w tej materii, zawsze można je zwrócić do sklepu.

Co odważniejsi panowie mogą kupić żonie ekskluzywną bieliznę. Przy czym, warunkiem powodzenia takiej misji jest znajomość rozmiaru stanika czy stringów, które nosi zona. To nie to samo co z bielizną męską. Jakakolwiek pomyłka w tej kwestii może zakończyć się karczemną awanturą. I stratami finansowymi, albowiem bielizna nie podlega zwrotom i nie da się odzyskać pieniędzy przeznaczonych na jej zakup.

Co jeszcze można zrobić, by uczcić rocznicę ślubu?

W takim uroczystym dniu nie zaszkodzi przygotować dla żony romantycznej kolacji przy świecach. Kobiety uwielbiają takie dowody uznania i miłości ze strony partnera. Poza tym taka kolacja przy świecach to tylko uwertura do tego, co będzie się działo później w małżeńskim łożu.

Z okazji nadchodzącej rocznicy ślubu wypada również zabrać małżonkę do wykwintnej restauracji. Ona z pewnością doceni inicjatywę współmałżonka i da się tego wieczoru odrobinę pokokietować i zaskoczyć kulinarnymi niespodziankami. Poza tym ucieszy się, że to nie ona będzie musiała to wszystko przygotowywać, ani potem pozmywać.

Czego lepiej nie dawać żonie na rocznicę ślubu?

Niezbyt trafionym prezentem jest książka do gotowania lub robot kuchenny. To ma być prezent dla niej, a nie przynęta, by została w kuchni na wieki. Grzebień lub szczotka do włosów to również chybiony podarunek. Jeszcze pomyśli, że mąż ma ją za jakieś czupiradło.

Małżonce w tym uroczystym dniu nie warto kupować również przyborów do higieny intymnej czy odświeżaczy powietrza. Jeszcze gotowa pomyśleć, że to jakaś aluzja dotycząca jej braków w higienie osobistej. Kobietom na rocznicę ślubu nie wolno również kupować taniego alkoholu. Po pierwsze to niezbyt taktowne, a po drugie one raczej nie gustują w napojach typu wódka czy piwo. Jedyne co w miarę tolerują, to słodkie lub półwytrawne wina.”

Posted in Uncategorized and tagged .