Fotobudka – pomysł na zdjęcia weselne

fotobudkaFotobudka to coraz częściej spotykana podczas wesel atrakcja. Polega to na tym, że fotograf najczęściej organizuje specjalny kącik w sali weselnej lub poza nią, w którym można sfotografować się z bliskimi dla nas osobami. Niezwykle często nieodłącznym elementem takich fotografii są różnego rodzaju rekwizyty, jak na przykład kolorowe peruki, tabliczki ze śmiesznymi napisami czy inne przedmioty. Nadają one bardzo sympatycznego i zabawnego charakteru wykonywanym zdjęciom. Fotobudka najczęściej jest obsługiwana przez fotografa ślubnego.

W innej wersji własnoręcznie robi on zdjęcia pozującym gościom imprezy, a następnie są one dołączone do realizowanego zlecenia. Coraz częściej możemy się jednak spotkać z fotobudkami, w których w trybie natychmiastowym są drukowane fotografie właśnie dla gości weselnych – stanowi to idealną pamiątkę w tym ważnym dniu. Trzeba przyznać, że organizowanie takiej fotobudki stało się szalenie modne w ostatnich latach i obecnie większość młodych par korzysta z tej możliwości. Bardzo często takie usługi są bowiem wliczone w pakiet ślubny obejmujący fotografowanie w tym ważnym dla młodych dniu. Warto zdecydować się na fotobudkę, gdyż jest to naprawdę ciekawa usługa fotograficzna. Sprawdź oferty na fotobudkadlaciebie.com.pl.

Inne pomysły

Coraz częściej wybieranym przez młode pary filmem jest tak zwany teledysk ślubny. Jego realizacji bardzo często podejmuje się fotograf ślubny, gdyż niejedna para rezygnuje z usług kamerzysty podczas swojego ślubu i wesela. Teledysk ślubny to kilkuminutowy filmik, który w skrócie przybliża widzom historię znajomości dwojga zakochanych. Dołączona do tego jest zwykle elegancka muzyka, pasująca stylistycznie do scen przedstawionych w filmiku. Takie historie stały się w ostatnich latach niesłychanie popularne i wiele osób z wielką przyjemnością korzysta z takiej opcji. Teledysk ślubny stanowi doskonałą pamiątkę po wielu latach. Z drugiej strony, jest to idealny dla fotografa sposób na wypromowanie się, więc nic dziwnego, że wielu z nich decyduje się na zamieszczenie zrealizowanych teledysków ślubnych na stronach internetowych czy kontach na profilach społecznościowych. Dzięki tym nowoczesnym metodom mogą dotrzeć do większej grupy ludzi i to sprawia, że wielu fotografów chętnie podejmuje takie zlecenia. Większość teledysków ślubnych można bowiem zrealizować za pomocą sprzętu wykorzystywanego przez fotografa do uwieczniania młodej pary w tym ważnym dla nich dniu. Czasem teledyski ślubne są kręcone razem z sesją w plenerze, już po ślubie i weselu.

Posted in Uncategorized and tagged , , .