Ładna kartka imieninowa

kartkaNieodłącznym elementem wiążącym się z imieninami są kartki z życzeniami. Jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu popularne było wysyłanie papierowych kartek imieninowych i organizowanie imprezy. Wymagało to jednak odrobiny czasu. Najpierw trzeba było bowiem poszukać odpowiedniej kartki, później napisać jakieś ładne życzenia imieninowe i w końcu wybrać się na pocztę, by wysłać tak przygotowaną kartkę imieninową.

Obecnie ludzie mają coraz mniej czasu. Zapracowani i zajęci swoimi sprawami często przypominają sobie o ważnych rocznicach, w tym imieninach, w ostatnim momencie, kiedy na wysłanie tradycyjnej kartki jest już zbyt późno. Ponadto ludzie pracując, studiując lub ucząc się razem, widują się niemal codziennie, więc składanie życzeń imieninowych za pomocą kartki wysyłanej pocztą byłoby dosyć dziwne. Z tych właśnie powodów tradycja wysyłania kartek imieninowych już niemal zanikła.

Przez jakiś czas modne było wysyłanie życzeń na imieniny przez smsa, ale w końcu ktoś wpadł an pomysł (i słusznie zresztą), że taka forma życzeń nie jest elegancka i w dobrym tonie. Pozostało więc składanie życzeń drogą elektroniczną. Współcześnie coraz więcej osób korzysta z darmowych e-kartek na imieniny. Na różnych portalach internetowych mamy szeroki wybór śmiesznych lub poważnych kartek elektronicznych.

W zależności od tego, do kogo zamierzamy wysłać elektroniczną pocztówkę na imieniny, może mieć ona różny wygląd. Najpopularniejsze kartki dla kobiet i dziewczynek to te z pieskami i misiami. Natomiast mężczyźni i chłopcy z pewnością ucieszą się z kartki imieninowej z kotkiem.

Dla tych, którzy chcieliby bliskiej osobie wysłać unikalne życzenia imieninowe, mogą do tego celu wykorzystać śmieszne kartki animowane. Mają one formę krótkich filmików z dźwiękiem. Flesh kartki, zwłaszcza te zabawne, sprawią, że solenizantowi wyraźnie poprawi się humor i zapamięta właśnie naszą e-kartkę na długo.

Nie ważne czy wybieramy kartkę tradycyjną czy e-kartkę na imieniny, powinniśmy dołączyć do niej kilka ciepłych słów. Najlepiej jeśli wymyślimy je sami, ponieważ wtedy kartka zyska bardzo osobisty wymiar. W przypadku kiedy zupełnie nie mamy pomysłu na życzenia imieninowe, możemy poszukać jakichś ładnych życzeń na stronach internetowych.

Robienie filmików opisano na www.okgk.org.pl.

Posted in Uncategorized and tagged , , , .